Časté otázky a odpovede

Na tejto stránke nájdete najčastejšie otázky a odpovede k aplikácii VaP Terminál. V prípade, že tu nenájdete požadovanú informáciu, prosím neváhajte nás kontaktovať cez kontaktný formulár alebo telefonicky. Radi a ochotne Vám pomôžeme.
Je softvérová aplikácia určená pre bežného zákazníka?
Nie. Aplikácia je určená výhradne pre fyzickú osobu (podnikateľ), firmu s.r.o., a.s., prípadne pre iné inštitúcie, ktoré majú povolenie na právne alebo podnikateľské účely v šťáte kde je subjekt registrovaný podľa platných právnych predpisov daného štátu.
Nájdem tu návod ako mám začať keď chcem vyskúšať aplikáciu?
Áno. Na tejto podstránke Ako na to, nájdete krátky postup ako začať v šiestich jednoduchých krokoch ako správne postupovať krok po kroku.
Zaregistroval som sa, ako mám ďalej postupovať?
Na vašu registrovanú emailovú adresu vám systém automaticky pošle email s verifikačným odkazom pre overenie vášho emailu. Po jeho odkliknutí máte povolený prístup do admin rozhrania vášho účtu. V prípade že vám neprišiel od nás email, prosím skontrolujte si priečinok SPAM. V prípade že ani tam nie je email prosím kontaktujte nás.
Mám už prístup do svojho účtu a prihlásil som sa, no systém asi nefunguje?
Po prihlásení do svojho účtu na úvodnej stránke je pod nadpisom odstavec (označený ľavý okraj červenou farbou), v ňom je červená ikona a vedľa nej je popis stavu aplikácie a informácia ako postupovať pri riešení daného stavu.
Zabudol som heslo ako mám postupovať?
V prípade, že ste zabudli heslo do svojho účtu Vám stačí vyplniť emailovú adresu a odoslať formulár zo stránky Nové heslo. A na vašu registrovanú emailovú adresu vám príde odkaz na adresu s vygenerovaním nového hesla do vášho účtu.
Vlastním vernostné bezkontakné karty. Mohol by som ich použiť v aplikácii?
Je to možné. Vlastné bezkontaktné karty, ale aj vlastnú čítačku je možné použiť v našej aplikácii. Pred ich používaním je ich ale treba nami nainštalovať do prostredia vášho účtu a otestovať korektnosť použítia v aplikácii. Cena inštalácie kariet je 25 centov/ks (minimálne 100ks), inštalácia čítačky je bezplatná.
Cookies používame na zlepšenie kvality web stránky. Pokračovaním prehliadania súhlasíte s použitím týchto dát. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem