Vernostná aplikácia VaP Terminál

Čo je VaP Terminál? V prvom rade je to inteligentná aplikácia. Pod skratkou VaP sa rozumie, vernostný a platobný terminál. Softvérovo aplikácia určená k čipovým bezkontaktným kartám.

VaP Terminal Aplikácia sa skladá z dvoch základných častí, tkz. pevnej (čítačka čipových kariet, vernostné karty, darčekové karty a iné), a softvérovej časti (webová aplikácia, android aplikácia).

Klient využívajúci má v aplikácii vytvorené vlastné databázové prostredie. Firemný klient po registrácii cez webové rozranie stránky Cti.sk, obdrží prístup do administrácie svojho účtu. V administrátorskom prostredí má klient možnosť konfigurovať prístupy Zamestnancov, ako aj nastavenie aplikácie a prístupom k E-shopu. Na využívanie systému si musí klient cez E-shop vo svojom účte objednať pevné súčasti aplikácie VaP (čítačka, karty).

Pred záväznou objednávkou v E-shope má každý klient možnosť bezplatne vyskúšať a otestovať aplikáciu Va, spolu zo zapožičaním pevných súčastí aplikácie. Tu nájdete jednoduchý postup ako na to.

V blízkej dobe v rámci oboznamovania sa s aplikáciou pripravujeme inštruktážne videá k používaniu aplikácie. Neváhajte nás prosím kontaktovať a naďalej nás sledujte.

Cookies používame na zlepšenie kvality web stránky. Pokračovaním prehliadania súhlasíte s použitím týchto dát. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem