Aplikácia VaP Terminál

Čo je VaP Terminál? V prvom rade je to aplikácia. Pod skratkou VaP sa rozumie, vernostný a platobný terminál. Softvérovo vyvinutá aplikácia primárne určená pre prácu s čipovými bezkontaktnými kartami.

VaP Terminal VaP sa skladá z dvoch základných častí, tkz. pevnej (čítačka čipových kariet, vernostné karty, darčekové karty a iné), a softvérovej (webová aplikácia, android aplikácia).

Každý klient využívajúci VaP má v aplikácii vytvorené vlastné databázové prostredie. Klient po registrácii cez webové rozranie stránky Cti.sk, obdrží prístup do administrácie svojho účtu. V admin prostredí má klient možnosť konfigurovať prístupy Zamestnancov, ako aj nastavenie samotnej aplikácii spolu s prístupom k E-shopu. Na plnohodnotné využívanie systému si musí každý klient cez E-shop vo svojom účte objednať pevné súčasti VaP (čítačka, karty).

Pred samotnou záväznou objednávkou cez E-shop má každý klient možnosť bezplatne vyskúšať a otestovať VaP na krátke predom dohodnuté obdobie, spolu zo zapožičaním pevných súčastí aplikácie. Tu nájdete jednoduchý postup ako na to ešte pred samotnou registráciou.

V blízkej dobe v rámci oboznamovania sa s aplikáciou pripravujeme inštruktážne videá k používaniu aplikácie. Neváhajte nás prosím kontaktovať a naďalej nás sledujte.

Cookies používame na zlepšenie kvality web stránky. Pokračovaním prehliadania súhlasíte s použitím týchto dát. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem