Technické softwarové a hardwarové požiadavky pre VaP Terminál

Výhodou aplikácie VaP Terminál je takmer okamžité použitie bez zbytočných vysokých technických požiadaviek a nadbytočných prídavných inštalácií. Softwarová aplikácia je naprogramovaná na web platforme HTML. Je možné ju spustíť na takmer všetkých moderných webových prehliadačoch ako sú, Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Internet Explorer, Safari, Dolphin. My vám doporučujeme používať Google Chrome, ideálne ver. 70 a vyššie.
Bežne tieto prehliadače sú podporované operačnými systémami Windows, Linux, macOS. Plus mobilné operačné systémy Android a iOS od Apple.
Váš prehliadač by mal mať povolené uchovávanie tkz. Cookies, a povolenú komunikáciu s JavaScriptom. Väčšinou po samotnej inštalácii prehliadača sú tieto parametre automaticky sprístupnené, nakoľko takmer každá dnešná webová stránka ich vyžaduje.
Hardwarové požiadavky pre pripojenie zariadenia. Zariadenie by malo mať minimálne jeden voľný komunikačný port pre pripojenie čítačky z nasledujúcich tipov:
  1. USB 1.1, USB 2.0, USB 3.0, USB 3.1
  2. micro USB (smartphone, tablet)
  3. USB-C (smartphone, tablet)
  4. Bluetooth 4
Pre smartphony a tablety s OS Android, sme vytvorili verziu aplikácie (bez manažmentu systému) s rozhraním prístupu k VaP Terminálu, k práci s čítačkou kariet. Aplikáciu je potrebné štandardne nainštalovať.

Požadované vlastnosti:
  1. verzia OS Android 21 a viac,
Hardwarové rozhranie s potporou OTG (On The Go) pre USB, je potrebné mať funkciu OTG na vašom zariadení pre komunikáciu s čítačkou kariet s USB výstupom. Ako zistíte či vaše zariadenie podporuje USB OTG? Nainštalovaním aplikácie na vaše zariadenie (smartphon, tablet) z Google Play si to môžete bezplatne skontrolovať. Pre čítačku kariet s Bluetooth nie je potrebné aby vaše zariadenie obsahovalo funkciu OTG.
V prípade ak máte otázky, alebo pochybnosti s používaním aplikácie neváhajte nás kontaktovať. Radi vám bezplatne pomôžeme.
Cookies používame na zlepšenie kvality web stránky. Pokračovaním prehliadania súhlasíte s použitím týchto dát. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem