Potlač čipových kariet

potlac kariet

V rámci komplexného zabezpečenia vernostného a platobného programu ponúkame možnosť predaja PVC čipových RFID kariet spolu s potlačou. Potlač kariet realizujeme dvoma spôsobmi, digitálna UV tlač a ofsetová technológia tlače. Pre efektívnosť nízkonákladových počtoch tlače do 1000 ks doporučujeme použiť tlač UV digitál. Výhodou UV digitál je vysoká kvalita a hlavne rýchle dodanie výsledného produktu, v priebehu dvoch až štyroch pracovných dni. Pri objednávke 1000 a viac kusov doporučujeme naopak použiť ofsetovú technológiu ktorou dokážeme zaistiť ešte vyššiu a kvalitnejšiu úroveň grafického výstupu, a hlavne dokážeme znížiť finálnu cenu za kus. Miernou nevýhodou je, že dodanie výsledného produktu pri ofsete sú dva až tri týždne.

V rámci rozšírených možností ponúkame prídavnú personalizáciu potlače kariet: číslovanie kariet a čiarový kód.

Karty dodané klientom „jeho vlastné“ momentálne nepotláčame, ale vieme ich priradiť do aplikácie VaP Terminál k účtu klienta. Minimálny počet nami nepotlačených kariet priraďovaných do aplikácie je 100 ks.

V prípadoch, že klient hľadá „naj“ ekonomickejšie riešenie doporučujeme zakúpiť nepotlačené karty, a označiť ich vlastnou etiketou (logom, mobilným číslom..). Cenník potlače kariet posielame individuálne na vyžiadanie. V prípade potreby nás neváhajte prosím kontaktovať, radi vám pomôžeme prípadne navrhneme riešenie.

Cookies používame na zlepšenie kvality web stránky. Pokračovaním prehliadania súhlasíte s použitím týchto dát. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem